o Nas >> O Nas

Kurs prawa jazdy - profesjonalna szkoła jazdy

Nauka jazdy samochodem stanowi proces, który powinien odbywać się w przyjaznej atmosferze oraz przy zapewnieniu wysokiego poziomu kompetencji prowadzących go instruktorów. Jej celem nie jest bowiem wyłącznie uzyskanie dokumentu, jakim jest prawo jazdy, lecz przede wszystkim przekazanie kursantom wiedzy o przepisach prawa ruchu drogowego, jak również wpojenie praktycznych umiejętności sprawnego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu.
Nasza historia

Szkoła jazdy WÓJCIK rozpoczęła swą działalność w 1994 roku. Stworzyliśmy szkołę, w której sami chcielibyśmy się uczyć. Szkołę przyjazną kursantowi, stosującą sprawdzone metody dydaktyczne oraz nowoczesne narzędzia pracy.

W aktualnej rzeczywistości posiadanie własnego środka transportu wydaje się nieodzowne - mobilność stanowi bowiem cechę wyjątkowo pożądaną oraz ułatwiającą funkcjonowanie w codzienności.

Opinie
Z całego serca polecam! Na wykładach jak i na jazdach bardzo luźna i przyjemna atmosfera, super przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego!!😁
Klaudia
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, wspaniali instruktorzy. Dzięki temu jazda na egzaminie niesamowicie pewna.
Wojtek
Szkoła jak najbardziej godna polecenia! Kurs swietnie przygotowuje do egzaminu jak i samodzielnej jazdy po nim. Wykłady prowadzone są w miłej atmosferze, a instruktorzy są sympatryczni i chętni przekazywania swojej szerokiej wiedzy. Do kursanta podchodzą profesjonalnie i cierpliwie.
Dominik